.

.

New
Ноктите Вежба Битови Во Собата,10 Компјутери Керамички Нокти, Гел Лак Мртвата Кожа Отстранување Помине Уметност Алатки Ноктите Полирање Нега На Нокти Педикир Cuticle М

Ноктите Вежба Битови Во Собата,10 Компјутери Керамички Нокти, Гел Лак Мртвата Кожа Отстранување Помине Уметност

DEN 501.36

Количина на стоки
Достапно

✿【РАЗЛИЧНИ СОРТИ】кутија содржи 10 парчиња на различни видови на нокти вежба битови, погоден за различни ноктите форми, без разлика дали тоа е pinky или палецот, можете да изберат правото алатка.Пакет нив одделно за практично складирање, кул изглед и одличната во рака. ✿【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ КЕРАМИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ】Овие нокти алатки се направени од високо-квалитетни керамички материјали, носат-отпорни, остар, трајни, и многу направи.Со одлична дисипација на топлина перформанси, вежба нема да биде толку жешко како метал вежба кога тоа е користена долго време.Тоа е идеален нокти алатка. ✿【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА И БЕЗОПАСНО】 Тоа може да заврши голем број на стручна работа, како што се гравирање, мелење, острење, брусење, полирање, итн.Тоа е погоден за отстранување на сите гел ноктите, како што гел лак и продолжен помине лепак, без оштетување на вистински ноктите.Тоа е голема вредност за пари.Професионална manicurist погоден за почетници.Тоа е исто така погоден за лево-handers. ✿【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 : керамичка помине малку се отпорни на корозија и не ќе ги ноктите.Ноктите четка малку вежба може лесно да се исчисти прашината на вежба малку или ноктите, заштита на вежба малку по секоја употреба и чувајте ги вашите нокти и вашите клиенти здрави. ✿【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 : керамичка помине малку се отпорни на корозија и не ќе ги ноктите.Ноктите четка малку вежба може лесно да се исчисти прашината на вежба малку или ноктите, заштита на вежба малку по секоја употреба и чувајте ги вашите нокти и вашите клиенти здрави.Ноктите вежба за полнење користење ергономски дизајн, лесен за користење со двете раце, стилски, се чувствуваат-добро; Десет видови на мелење главата меѓусебно, безбедни и не се повредени рака; Вие би можеле да имаат педикир и маникир во домашни и не треба да се види manicurist, ги зачувате вашите пари; Нокти компактен помине вежба, ќе заштедите време и напор, опуштено да се постигне својата убава.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Вежба Малку Материјал : Волфрам челик, керамика Количина : 10 компјутери Цел : се Користи за нокти, ноктите отстранување, итн.со лак машина Погодна Ситуација : Дома, ноктите салон, итн.Пакет Листата : 10 x Помине Вежба Малку.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди