.

.

New
KES Бања Пешкир Железнички Багажник со 5 Скролувајте Куки Ѕид од Нерѓосувачки Челик SUS304 Бранеа, AH203H5-2

KES Бања Пешкир Железнички Багажник со 5 Скролувајте Куки Ѕид од Нерѓосувачки Челик SUS304 Бранеа, AH203H5-2

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТЕЛО : Направен од премија на 304 нерѓосувачки челик, здрав, и тешки-должност дизајн, обезбедување на издржливост и долговечност.Тој е дизајниран и изграден за да трае со години.БРАНЕА ЗАВРШИ : Бранеа челик заврши, е изграден да се спротивстави на дневни гребење и отпорност.ПОВЕЌЕ ВИСИ ПРОСТОР : Еден багажник со 5 куки за да се обезбедат повеќе виси простор да се откажам палта, крпи, вреќи или нешто др.Долниот база димензии се 14.88-инчен со 1.18-инчен, секоја кука е 3.15 инчи за разлика од едни на други.ШИРОКО се КОРИСТИ : Идеален организаторот за бањи, спални соби, кујни, ходници, или било кој други места.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Кука Рек x 1, Хардвер pack (завртки, заштита и подлошки) x 1, Инсталација Настава x 1. Завртки се направени од не ' рѓосувачки челик и rustproof.Еден багажник со 5 куки за да се обезбедат повеќе виси простор да се откажам палта, крпи, вреќи или нешто др.Долниот база димензии се 14.88-инчен со 1.18-инчен, секоја кука е 3.15 инчи за разлика од едни на други.Направени од премија на 304 нерѓосувачки челик, здрав, и тешки-должност дизајн, обезбедување на издржливост и долговечност.Тој е дизајниран и изграден за да трае со години.Кука Рек x 1,.Хардвер pack (завртки, заштита и подлошки) x 1. Инсталација Настава x 1. Тело Материјал : SUS304 Нерѓосувачки Steel Screws : SUS304 Нерѓосувачки Steel Anchor : Премиум квалитет не-рециклирани material Finish : Брусен Finish Installation Метод : Ѕид-Монтирани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди