.

.

New
MHunter Деца Замена Види Бенд Компатибилен со Gizmo Види 20mm Спорт Кука Јамка Најлон Види Бендови Рака Компатибилен со Verizon Gizmo Види 2 / Gizmo Види 1 (Сив)

MHunter Деца Замена Види Бенд Компатибилен со Gizmo Види 20mm Спорт Кука Јамка Најлон Види Бендови Рака Компатибилен

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран со Деца во Умот : Одговара на врвката за околу 4.7" - 7.5" (12cm–19cm).Ние се преиспита и да се римејк на должината на watch бендот за да направи пократок за детето зглоб.Најлон Материјал : Ова се види бенд е многу светлина и дише.Ќе не чувствуваат рака на вашиот зглоб.Многу потенка од силикон бенд и да се намали дете потење во текот на летото.Кука & јамка : Најлон види бенд е многу удобно и лесно за децата да се стави на.Тоа има силна контрола така што не е лесно да падне.Голем број на прекрасни бои за да изберете од.Шарени бендови се направи вашиот Gizmo се Види различни со другите.Компатибилен Модел : Компатибилен со Gizmo Види 2, Gizmo Види 1 и Дизни Gizmo се Види.Белешки : .Smartwatch НЕ е вклучена.Спецификации : . 1. Материјал : Ткаени Најлон. 2. За врвка за околу Големина : 4.7" - 7.5" (12cm–19cm).Компатибилен со : .Verizon Gizmo Види 1. Verizon Gizmo Види 2. Дизни Gizmo Се Види.Карактеристики : . 1. Направени од високо пот -отпорни премиум Најлон.Мека, дише, и лесни. 2. Со брзо ослободување игли, лесен и едноставен за инсталација и отстранување. 3. Погоден за секоја прилика, како што се учат, спорт, отворено, трговски, работни, итн.Пакет : . 1 x Премија Најлон Замена Види Бенд.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди