.

.

New
RuiLing 100PCS M10 Внатрешни Заб Starlock Притисни На Заклучување Подлошки, Брзина Клипови сврзувачки елементи Брз Брзина Заклучување Подлошки

RuiLing 100PCS M10 Внатрешни Заб Starlock Притисни На Заклучување Подлошки, Брзина Клипови сврзувачки елементи

DEN 100.56

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : 100pcs M6 / М8 / M10 Внатрешни Заб Starlock Подлошки.Тип на производ : Висока прецизност starlock притисни на заклучување подлошки.Висок квалитет 65 Mn челик, тешко и издржливи.Производ Функција : Заклучување за миење врши пролет сила помеѓу сврзувачки елементи главата и супстрат да се создаде повеќе триење и отпорност на ротација.Широко се користат во машини, опрема, индустриското производство во шок апсорпција и изолација.Пакетот вклучува : 100pcs M10 Внатрешни Заб Starlock Подлошки Основни информации : Материјал : челик Боја : black Inner Кол : M10 Надворешниот Кол : 19.6 mm/0.77 инчен Функција : 1. Тип на производ : Висока прецизност starlock притисни на заклучување подлошки. 2. Производ Материјал : Висок квалитет 65 Mn челик, тешко и издржливи. 3. Производ Функција : Заклучување за миење врши пролет сила помеѓу сврзувачки елементи главата и супстрат да се создаде повеќе триење и отпорност на ротација. 4. Примена : Широко се користат во машини, опрема, индустриското производство во шок апсорпција и изолација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди