.

.

New
NatraCure Vented Навлажнувачки Гел Пета Ракави - (омекнување на Кожата footcare третман чорапи за Испукани потпетици, Сува нозе, Нога calluses, Груба пета чорапи - (608-M МАЧКА) - Боја: А

NatraCure Vented Навлажнувачки Гел Пета Ракави - (омекнување на Кожата footcare третман чорапи за Испукани потпетици,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Исто така достапни во Vented Голема верзија : Сива и Стандардна верзија : Сина.Повеќе Дише : Vented дише ткаенина им овозможува на ден употреба.Поправка сува, испукана потпетици кога на go!.Како Работат : Smart Gel Технологија се одликува со М-Гел подлога на пета која го ослободува терапевтски нафта и витамини за лекување на кожата.Витамин-Збогатен : Вклучува Витамин E, F форте, Шеј Путер, и Алое Вера за помек, поздрава, еластична кожа.За Најдобри Резултати : се Носат пета ракави секој ден за 7 дена, потоа 2-3 пати неделно или колку што е потребно.За повеќе интензивен третман, употреба со кожата крем.Еден (1) пар.ГОЛЕМИНАТА : Жените до 10. Мажи е до 8.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди