.

.

New
exactafit 8805R Патникот Страна Огледало Стакло Замена Лепила Компатибилен Со 2005-2010 Хонда Одисеја Дијагонала 7-5/8 Инчен

exactafit 8805R Патникот Страна Огледало Стакло Замена Лепила Компатибилен Со 2005-2010 Хонда Одисеја Дијагонала

DEN 523.20

Количина на стоки
Достапно

✅ Компатибилен Со : 2005-2010 Хонда Одисеја. ✅ Должина х Висина : 5" x 6-7/8" ✅ Дијагонала : 7-5/8". ✅ Карактеристики : Десната Страна 3 M Лепило Влошки. ✅ Инсталација : Двоен Страна Лента, Нема Посебни Потребни Алатки. ✅ Се вклопува во Загреана или Не се загрева OE Огледало.Солиден TUFF е производител на Автомобилски Делови и онлајн веледрогерија.Ние сме посветени на обезбедување на највисок квалитет на производи и растат брзо да се прошири најдобра линија на Автомобилски Делови.Ние се стави интензивни напори во нашето истражување и развој оддел за да се добие поволна во Автомобилската сфера.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди