.

.

New
Shipenophy 36-72V да 12V Напонски Трансформатор Стабилни Перформанси Конвертор на Напон DC Напон Конвертор за Индустриска Контрола Electrionic Компоненти

Shipenophy 36-72V да 12V Напонски Трансформатор Стабилни Перформанси Конвертор на Напон DC Напон Конвертор за

DEN 813.36

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет.Голем моќ и лесен за ракување.Мали тело и стабилни перформанси.Постои 36-72 V да 12 V DC напон конвертор за вас.Главно се користи во индустриска контрола и многу сензор апликации. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Мали тело и стабилни перформанси. 3. Постои 36-72 V да 12 V DC напон конвертор за вас. 4. Голем моќ и лесен за ракување. 5. Главно се користи во индустриска контрола и многу сензор апликации .

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Input Voltage:
36-72V
Output Voltage:
12V
Output Current:
30A
Output Power:
360W
Wiring:
Red:
Input +
Black:
Input -
Yellow:
12V+ output
Blue:
Output -
Weight:
Approx. 480g / 16.9oz
  :
Package List:
1 * Voltage Transformer :
Неодамнешно

Слични понуди