.

.

New
340 Парчиња Внатрешни Заб StarLock Подлошки M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Брз Брзина Заклучување Подлошки Притисни Ореви Клипови Сврзувачки Елементи Асортиман Комплет

340 Парчиња Внатрешни Заб StarLock Подлошки M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Брз Брзина Заклучување Подлошки Притисни

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

➤【Пакет на 340 】 : 7 Големина : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12, 340pcs вкупно. ➤【 ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】 : Направен од висок квалитет на 65 Mn челик, Црна оксид заврши, анти-корозија и издржливи. ➤【ТИП】 : Висок Квалитет со Голема прецизност starlock притисни на заклучување подлошки. ➤【ФУНКЦИЈА】 : Заклучување за миење врши пролет сила помеѓу сврзувачки елементи главата и супстрат да се создаде повеќе триење и отпорност на ротација. ➤【ШИРОКА ПРИМЕНА 】 : Широко се користат во машини, опрема, индустриското производство во шок апсорпција и изолација. 340pcs Висок Квалитет 65 Mn Метал Челик Внатрешни Заб Starlock Подлошки Асортиман Полнење ФУНКЦИЈА & СПЕЦИФИКАЦИИ на Боја : Црна Материјал : 65 Mn Челик за Миење Тип : Starlock за Миење 7 Големини : M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Овие подлошки се создаде трајна инсталација и ќе се заклучи на пластика, челик и сл.Пакет Листата : 340 Pices Starlock Подлошки 7 Големини : 60pcs x М3 60pcs x М4 60pcs x М5 50pcs M6 x 60pcs x М8 40pcs M10 x 20pcs x М12.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди