.

.

New
Hemway Флуоресцентни Пурпурна Занает Сјај - Ultrafine 1/128 .008 за Сјај Уметност Занает Tumblers Училишта Хартија, Стакло Украси DIY - 100g

Hemway Флуоресцентни Пурпурна Занает Сјај - Ultrafine 1/128 .008 за Сјај Уметност Занает Tumblers Училишта Хартија,

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно

Разноврсна Премиум Занает Сјај - Козметички Безбедно.Совршен за Уметност не-крварат и не- ' рѓа.Вегетаријанската и Животните произведени без Суровост - целосно вегетаријанска и ослободени од тестирање врз животни.ЗАНАЕТ СЈАЈОТ Додадете некои glitz и гламур на вашиот уметничко дело со нашиот прекрасен Занает Сјај.Со многу згодна, блескави бои за да изберете од, додадете прскање на искра кога картичка одлуки, декорирање знаци или добивање креативни .Едноставно посипете со текот на лепак, се тресат далеку било дополнителни сјајот и да се види светкавиот магија се случи!Со носивост на жив, glittery бои за да изберете од, ќе се расипани за избор!Ние сме специјално избрани секој занает сјајот боја да се создаде крајната производ за сите занает проекти.Совршен за правење колажи, празник украси, честитки картички, приспособен облека и многу повеќе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди