.

.

New
Фунта Печат и Снабдување , Inc. API 601 90001316GR1500 Зелена Бенд со Сива Лента 316LSS/Графит Спирала Рана Заптивка, -150 да 842 Степени Целзиусови Температура Опсег, 1.25 ID, 3.13 OD, на 1 Це?

Фунта Печат и Снабдување , Inc. API 601 90001316GR1500 Зелена Бенд со Сива Лента 316LSS/Графит Спирала Рана

DEN 210.00

Количина на стоки
Достапно

ASME B16.20 Дихтунзи за ASME B16.5 прирабници / класа 1500. Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник.Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал.Температурата опсег (F) : -150 да 842 Степени.Издржлив, лесен за инсталација и отстранување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди