.

.

New
JEIFN Мини Патување Tabletop Камера Tripod 24 инчи/62 cms, Преносни Алуминиум Нога Цевка со 3-Начин Вртливата Пан Главата за dslr фото Камера, паметни телефони, DV Видео до 6.6 фунти/3 К

JEIFN Мини Патување Tabletop Камера Tripod 24 инчи/62 cms, Преносни Алуминиум Нога Цевка со 3-Начин Вртливата

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ПРИЛАГОДЛИВИ МИНИ TRIPOD : се Прошири 24,4 инчи/62 сантиметри, огради да 12.6 инчи/32 сантиметри, со продолжен центар колона за да ги задоволат вашите различни снимање потреби.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : Неговата мала тежина може да се направи погодна и преносни за туристичка да се носат.Направен од алуминиум и пластика, со цврсти и трајни изградба.ПОСТИГНАТ ПАНОРАМСКИ СНИМАЊЕ : 360 степени бирање на вртливата топката главата ви овозможува да правите фотографии во секој агол, хоризонтално и вертикално.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Широк нога флип-заклучување дизајн повторно ја зајакнува силата и стабилноста на tripod, давање на повеќе погодно нога ракување; Мулти-функција кука за дополнителна тежина.ГОЛЕМА претстава : Оваа мини tripod може да се постигне поголема ефикасност и одржување на квалитетот на сликата за сечење поголеми големини.Мини Камера Tripod со 3-начин Вртливата Пан Глава Прилагодлив, Лесни, Стабилна, Компактна Tripod за Фотографија (Алуминиум и Пластика Изградба - Црна)Оваа мини tripod може да се постигне поголема ефикасност и одржување на квалитетот на сликата за сечење поголеми големини.Неговата мала тежина може да се направи погодна и преносни за туристичка да се носат.Таа е направена од алуминиум, со цврсти и трајни изградба.3-Начин Вртливата Pan Head Само пресврт рачка за да се олабави главата, насочете ја камерата да се монтира на субјектот и пресврт рачка на друг начин да го заклучите главата и камерата во позиција.Материјал : Алуминиум Легура + ABS Plastic Maximum Висина : 24.4 инчи/62 centimeters Minimum Висина : 12.6 инчи/32 centimeters Tripod Тежина : 1.6 фунти/0.73 Kilograms Load Капацитет : 6.6 фунти/3 Kilograms Packing1*Tabletop tripod2*Телефон clip3*торбичката.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди