.

.

New
Srtwai Бебе Шишиња Обновливи Храна за бебиња Пошта Squeezable Вкусен Торбичка за Млеко,Сокови,Purees

Srtwai Бебе Шишиња Обновливи Храна за бебиња Пошта Squeezable Вкусен Торбичка за Млеко,Сокови,Purees

DEN 1382.40

Количина на стоки
Достапно

Стабилна база спречува ѓубрето на било која површина, лесно да се чита волуменот скала, течење-слободни.Не-капе брадавица дизајн, помага да се спречат загуби млеко од врвот на бебе шише, ви дава мир на умот.Природни бебе шише со Природен Одговор брадавица : Бебе го контролира темпото, исто како доењето.Anti-colic вентил е дизајниран да се намали colic и непријатност со испраќање на воздух, подалеку од вашиот бебето на стомак.Лесно е Грижа - се Мијат пред и по секоја употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди