.

.

New
BFFLOVE Подарок Кошеви за Жени, 10 Pc Сладок Портокал Спа Подароци за Жени

BFFLOVE Подарок Кошеви за Жени, 10 Pc Сладок Портокал Спа Подароци за Жени

DEN 387.12

Количина на стоки
Достапно

Природни 10pcs бања Подарок Сет - Нашиот спа подарок кошница е формулиран со негување на состојки, миризливи со чиста портокал есенцијални масла за подмладување и да се релаксираат додека мазнење и хидратантна кожа, и им помага да го негуваат кожата и го заклучите во влага.Наменета За Само Грижа на Нашите спа подарок сет промовира само грижа со прекрасен асортиман на производи.Спа Комплет вклучува Туш Гел, Меур бања, Туш Гел, Лосион за Тело, Рака Крем, Бања, Сол, Масло Масажа, Бања Топката, Хартија Цвет Сапун, Нога Pumices Камен и Спа Tote Торба.Враќање на Вашиот Мазна и Свиленкаста Кожа - природни pumice камен кој им помага на exfoliating вашиот хард кожата на нозете, рацете и лактите, отстрани дамките, corns и calluses и ќе го оставам на вашата кожа во потрага свеж и младешки.Велат Здраво убава, мазна и свиленкаста нозете и телото.Мулти-користење на Спа Caddy Торба : Нашата мулти-користење на спа caddy кеса не е само во луксузен & издржливи, но е совршено решение за организирање на сите за вашата бања производи дали да ги зачувате во вашиот дом & патување, на плажа, или само еден ден надвор.Совршен за on-the-go.A Thoughtful & Персоналните Подарок - Нашите пронаоѓа и убава пакување е совршен како подарок или за свој indulgent задоволство.Тоа го прави прекрасен подарок за Божиќ, Родендени, Празници, Годишнини, Наставник Благодарност, Housewarming, Ден на Мајката и Денот на Вљубените.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди