.

.

New
Јасно Пластика Кеса, Resealable Задушување Предупредување Поли Кеси, 22x24 Инчен, 500 Пакет

Јасно Пластика Кеса, Resealable Задушување Предупредување Поли Кеси, 22x24 Инчен, 500 Пакет

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

ИЗДРЖЛИВИ - На 1.5 мили дебели поли торба е направен од комерцијални одделение пластика што е неверојатно издржливи и отпорни на вода.RESEALABLE - Овие поли торби имаат запечатување лента со resealable лепак кој се овозможува за reopening и пренамената на кеси.ЛЕСЕН - Овие 1.5 мили јасно кеси се многу лесни, која нема да додадете многу тежина за складирање, пакување или на превозот.ПЕЧАТЕНИ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ - јасно торби имаат задушување предупредување печатени од надвор да ве предупреди корисниците на опасностите на чантата може да предизвика околу децата.ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО ИСКОРИСТУВАЊЕ На поли кеси се совршен за чување, организирање, превозот или заштита на многу видови на производи како, алатки, фотографии или занает резерви.Resealable Торби : Трајни и разноврсна, resealable кеси се одлични за чување на сè, од храна предмети да се занает резерви.Достапни во различни стилови и големини, ние сме сигурни дека за да се вклопат на вашите потреби.Направен од тешки комерцијални одделение пластика, овие се одлични за зачувување, прикажување и заштита на сите видови на производи, а да се задржат безбедно и во одлична форма.Resealable Поли Торби : Resealable поли кеси се совршени во обезбедувајќи извонредна заштита и удобност.Опремени со лепило лагер, овие кеси ќе се лесно и безбедно се отвораат и затвораат, додека одржување од несакани нечистотија и влага.Направени од силна, лесни полиетилен (LDPE), овие кеси се отпорни на вода и да се рециклираат.Јасно надворешноста, исто така, овозможува лесно гледање и идентификација на она што е внатре.Објектот Спецификации : ● водоотпорен & Рециклираат : Yes.● Лента Ширина : 0.5" & Усна Ширина : 1.75".● Мери Ширина x Должина (Width=22 Инчи, Должина= 24 Инчен).● 1.5 Мили Дебелина & Запечатување Лента Лепило : Resealable.● Топ Печат и Боја : Бриши/Транспарентен, Направени од Полиетилен (ПЕНП).НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди