.

.

New
Mirka 23-332-220 Булдог Злато, 5-Инчен PSA Диск 220 Ронки

Mirka 23-332-220 Булдог Злато, 5-Инчен PSA Диск 220 Ронки

DEN 634.80

Количина на стоки
Достапно

Пескарење дискови имаат посебно остар, трајни алуминиум оксид жито.Направени со анти-оптоварување стеарат да се обезбеди зголемување на живот.Издржливи алуминиум оксид жито. 100 во кутија.Mirka 23-332-220 5" Булдог Злато 220 Ронки PSA Диск - Злато е дизајниран за доработка и тешки акции отстранување.На трајни алуминиум оксид жито обезбедува брз, исклучително долготрајни намали.Комерцијален поддршка е посилна од други конкурентни брендови користење на начинот за традиционално поддршка.Висока јачина смола сврзување за супериорен жито поддршка.Посебен стеарат обвивка се користи за да се зголеми отпорноста затнување и утовар.Униформа, полу отворен грб дизајн произведува дури и, во согласност нула шема.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди