.

.

New
TANKE Цврст Челик Рамка Фитнес Сила за Обука на Гравитацијата/Инверзија Чизми Фитнес Градење на Опрема 96.1 оз

TANKE Цврст Челик Рамка Фитнес Сила за Обука на Гравитацијата/Инверзија Чизми Фитнес Градење на Опрема 96.1

DEN 1808.16

Количина на стоки
Достапно

Handstand Опрема Фитнес Алатка Удобно поместена страни за contoured собере околу вашите глуждови; Здрав куки се вклопуваат во текот барови и токи затворите влошки.Гравитацијата Чизми Бесење наопаку со овој пар на ракавици за да помогне да се намали болката во грбот, стегање на мускулите и грчеви.Анти‑Гравитацијата Чизми Подобрува држењето на телото со counteracting надолна се повлече на гравитацијата.Инверзија Гравитацијата Чизми Лесно да се стави на и надвор, се придава на речиси секој брадата‑до бар.Инверзија Чизми Виси со главата надолу има неколку придобивки, како што е истегнување на мускулите, ширење компресирани ' рбетниот дискови, освен, и ослободување на болката во грбот.Ние ќе ги реши вашите проблеми, во време со висок квалитет на услуга став Опис : Ако сте доживеале овие или други прашања во врска со мускулите или болка во грбот, што веројатно може да се ублажат тоа и истегнување на вратот, грбот и рамото мускулите со фитнес гравитацијата чизми.Виси со главата надолу има неколку придобивки, како што е истегнување на мускулите, ширење компресирани ' рбетниот дискови, освен, и ослободување на болката во грбот.Поместена пена за безбедност.Многу корисни фитнес асистент за вас.Што чекаш?Ќе се достоен за тоа.Спецификација : Материјал : Пена со челик тока Боја : Црна Пакет Тежина : околу. 2.7 кг Големина : прибл. 18.7 x 14.2 cm / 7.3" x 5.6" (W x H) Количина : 1 Пар (2 парчиња) Тежина Капацитет : прибл. 225 lb Подобрува држењето на телото со counteracting надолна се повлече на гравитацијата.Лесно да се стави на и исклучување.Придава на речиси секој брадата-до бар.Пакетот вклучува : 1 пар на гравитацијата чизми.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди