.

.

New
ОП Бебе Помине Сетови, Педикир Сетови, Мини Симпатична 4-Парче Бебе Помине Грижа Сетови (со Складирање Кутија), Бебе Нокти Поставува и Новороденчињата (Боја : Зелена)

ОП Бебе Помине Сетови, Педикир Сетови, Мини Симпатична 4-Парче Бебе Помине Грижа Сетови (со Складирање Кутија),

DEN 712.08

Количина на стоки
Достапно

4-парче алатка во собата, многу погодна за семејни и празник подароци за секојдневна употреба.Заоблени површината дизајн, матирано и фино полиран да се намали на burrs левата страна на ноктите.Со кутија за складирање, може да се чуваат во законски начин, лесно и практично да се преземе кога ќе го користите.Круг мушка носната шуплина менгеме, лесно да се извади странски објекти како што бебето е во носната празнина, папокот, итн., независна прашина маска за да се спречи вкрстена инфекција.Лесен за складирање и за носење, да се зачува простор, многу погоден за патување и секојдневниот живот!.Име : Ноктите Clipper Set Color : жолта, црвена, сива, сина, зелена, purple Commodity тип : лични перење/чистење/care Applicable објект : baby Weight : 0.15 kg Material : ЈП, силикони, steel Size : 14x8cm, 5.5x3.1 инчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди