.

.

New
Д-р Теал копито Впие 3-Pack (6 lbs Вкупно) Пеперминт со Додадена Шеј

Д-р Теал копито Впие 3-Pack (6 lbs Вкупно) Пеперминт со Додадена Шеј

DEN 550.80

Количина на стоки
Достапно

Д-р Теал е Пеперминт Нога Впие е направен со Чиста Epsom Сол (Магнезиум Сулфат) да се ревитализира уморни, achy нозе.Пеперминт етерични масла и сода бикарбона обезбедува ладење сензација да се освежи и да ги елиминираат нога мирис.Брзо и Лесно Режим : Прелива најмалку 1/2 чаши на д-р Теал е Пеперминт Нога Впие по галон на топла вода во слив или мал сад и впие за 15-20 минути.Дишете во релаксирачки етерични масла да се ослободи сетилата и да се релаксираат по долго ден.Три (3) 2 кг торби за вкупно 6 lbs на д-р Теал е Пеперминт Нога на Кафе.Д-р Теал е Пеперминт Нога Впие е направен со Чиста Epsom Сол (Магнезиум Сулфат) да се ревитализира уморни, achy нозе.Пеперминт етерични масла и сода бикарбона обезбедува ладење сензација да се освежи и да ги елиминираат нога мирис.Брзо и Лесно Режим : Прелива најмалку 1/2 чаши на д-р Теал е Пеперминт Нога Впие по галон на топла вода во слив или мал сад и впие за 15-20 минути.Дишете во релаксирачки етерични масла да се ослободи сетилата и да се релаксираат по долго ден.Три (3) 2 кг торби за вкупно 6 lbs на д-р Теал е Пеперминт Нога на Кафе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди