.

.

New
Western Digital Кавијар Црна 2 ТБ SATA III 7200 ВРТЕЖИ во минута 64 MB Кеш Рефус/OEM Внатрешни Десктоп Хард Диск - WD2002FAEX (Продолжува)

Western Digital Кавијар Црна 2 ТБ SATA III 7200 ВРТЕЖИ во минута 64 MB Кеш Рефус/OEM Внатрешни Десктоп Хард

DEN 1127.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .МД Кавијар Црни високи перформанси 3.5-инчен SATA хард дискови се комбинираат 7200 ВРТЕЖИ во минута се вртат со голема брзина, 32 MB или 64 MB кеш,.Високи перформанси електроника архитектура карактеристики двојна процесори и поголем, побрз проливот за максимална читаат и пишуваат брзини.Stable Trac - вратилото На моторот е обезбедено на двата краја за да се намали систем-индуцирана на вибрации. 2 TB капацитет држи до 400,000 дигитални фотографии, 500,000 MP3 датотеки, и 240 часа HD видео.Капацитет : 2 ТБ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди