.

.

New
Генерички Full HD 1080P HDMI Машки и 15 Pin VGA Конектор Адаптер Конвертор-Кабел за HDTV

Генерички Full HD 1080P HDMI Машки и 15 Pin VGA Конектор Адаптер Конвертор-Кабел за HDTV

DEN 2181.60

Количина на стоки
Достапно

HDMI Машки VGA HD-15 Машки Адаптер, Кабел Должина : 1.5 M(приближно).Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 100% сосема нов и висок квалитет на HDMI Машки VGA HD-15 Машки Адаптер.Кабел Должина : 1.5 M(приближно).Боја : како на сликата шоу.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : HDMI Машки и 15 Pin-VGA Адаптерот Конвертор Конектор Кабел x 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди