.

.

New
USHOWER 2 Пакет Селски Крпа Куки, Индустриски Цевки Грб Куки за Бања, Црна

USHOWER 2 Пакет Селски Крпа Куки, Индустриски Цевки Грб Куки за Бања, Црна

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Farmhouse Стил - Кој гроздобер индустриски погледне и црна заврши, единствен крпа куки додава импресивен акцент на вашата бања.Премиум Материјали - Направен од тешки-должност леано железо цевки, со одлична јакост, издржливост, и ' рѓа-слободни.Парична казна Изработка - Нема остри агли и брус рабовите во кука тело, се осигура дека ќе не нула вашите раце и донесе комфорно допир.Идеална Големина - USHOWER бања пешкир кука е дизајниран да се одржи вашите бањарки и големи пешкири; Тоа исто така може да се користи за да се откажам кујнски прибор, рамо кеси, палта, итн.Лесно да се Инсталира - ги Вклучува сите неопходни хардвер и детален образец за кавга-бесплатно инсталација.Ако сте во потрага за да додадете контакт на селски индустриски до вашиот дом, тогаш овие индустриски крпа куки ќе биде најмногу разумен избор.Автентични гроздобер црна заврши совршен координира со други farmhouse стил бања прибор СПЕЦИФИКАЦИИ Материјал : Железо Крај : Црна Инсталација Метод : Ѕид-Монтирани Крпа Кука : 3 5/16" (L) x 4 1/4" (W) x 3 1/2" (D) ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 2 x Крпа Кука - 1 x Торба на Железо Завртки - 1 x Настава USHOWER ВЕТУВАЊЕ Изграден со ' рѓа-слободен железни цевки, USHOWER крпа куки може да се соочи со безброј го користите без никакви знаци на распаѓање.Поддржани од страна на USHOWER е Ограничен Доживотна Гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди