.

.

New
Безжична 2D QR бар-код Скенер со Стојат 2.4 GHz & USB Кабелска бар-код Читач Handhold Бар-Код Скенер за Продавница, Супермаркет, Магацин

Безжична 2D QR бар-код Скенер со Стојат 2.4 GHz & USB Кабелска бар-код Читач Handhold Бар-Код Скенер за Продавница,

DEN 1706.40

Количина на стоки
Достапно

Може да го прочитате и нормално и превртена(бела бар-код на црна позадина) на бар-кодот.Работа со windows, Mac OS,Linux, Windows Mobile, Android OS, i OS.Само приклучете го во USB-порта и да започне скенирањето.4 G на Пренос на Владата ,пренос На далечина во бариера слободни средина може да достигне и до 150 m / 437 yd.Промена на капитал/мали букви.Тоа трае 3 до 4 часа за целосно полнење на scanne.рачни бар-код читач е опремен со штанд , откако бар код е откриен, USB скенер автоматски ќе се вклучи ласерски да го прочита бар-код без притискање на buttom.Бар-код скенерот има 2 scaning режими, Рачен Режим, Автоматски уреди со покажувач на Режимот.Скенира во Outlook e-mail, Excel за табеларни пресметки, Notepad, Збор.Add custom префикси/ суфикси, избришете знаци.4 G Безжична Конекција.Лесно да се постави, трајни така farif треба да скенирање на голем број на предмети ,на скенерот може да ги прилагодувањата за исклучување, може да се претвори скенирање beep off.или се оди на производот страница "Производ водичи и документи" за да ја преземете .Прилагодливи Стојат Заградата ви овозможува да се најде најсоодветниот агол за ослободување на вашата рака за полесно користење.Додадете тастатура клучеви/ комбинации (terminator ТАБОТ, CR&LF, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди