.

.

New
МЕТРО Капацитивни Перо Пенкала, Гума Совети 2-во-1 Серија, Висока Чувствителност & Прецизност styli Пенкала за Допир на Екранот Уреди (Сина)

МЕТРО Капацитивни Перо Пенкала, Гума Совети 2-во-1 Серија, Висока Чувствителност & Прецизност styli Пенкала

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

【2 во 1 Совет Функција】 Овој екран на допир за да го заклучите дизајниран со 2 различни големини гума совети двете страни, кои ви даде 2 опции за да користите, обезбедува непречено цртање и пишување искуство на допир на екранот, и заштита на вашиот екран од гребење и задржи нема отпечатоци од прсти. 【Точноста】На мали гумени совет ви овозможува одберете мали икони, кликнете на мали линкови и ви дава точни избор.Совршен за пишување, цртање, земајќи белешки, играње игри со висока осетливост и точност.Во склопот дизајниран во пен форма со клип за носење околу. 【Универзална Перо】Компатибилен со сите капацитивни екран на допир уреди, вклучувајќи ги и i Pad, i Pad Про, i Phone, Android таблети & паметни телефони, Samsung галакси, поттикне и така натаму. 【Заменливи Совет Функција】 И двата краја гума совети се заменливи.Замена може да се направи за неколку секунди без алатка. 20 екстра замена гума совети вклучени, ефикасно да го продолжи животниот век на перото. 【Што Можете Да Добиете】Можете да добиете 1 гума совет перо, со дополнителни 20 екстра гума совети (12 мали гумени совети и 8 големи еден).Има 4 бои за вашиот избор : црна, розово злато, сина и сребрена.Боја : Сина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди