.

.

New
Mayooni Момчиња Девојчиња Ghostbusters Pullover со Аспиратор Секојдневен Дуксери и Долги Панталони Set-Графички Маскирани Суичери

Mayooni Момчиња Девојчиња Ghostbusters Pullover со Аспиратор Секојдневен Дуксери и Долги Панталони Set-Графички

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Машина За Миење.Материјал : Мека и удобна памучна ткаенина што дише и има мало истегнување совршен за деца.Дизајн : ткаенината со еластична дизајн,повеќе едноставен,лесен за децата да си играат и да учат.Прилики : Совршен за двата дома и надвор,како што се секојдневно носење,birthday (роденден), училиште,партија,клуб,улица,земајќи фотографија,одмор,одмор датум.Нега : За најдобри резултати и да се зголеми издржливост машина за миење ладно,внатре кон надвор и ја собори сува на ниска топлина.Напомена : ве Молиме изберете во зависност од вашите дете е вистинската тежина и hight и се однесуваат на големината на табелата.Ние внимателно ќе ги слушате клиенти повратни информации,и да се приспособат и да се поправи за да се обезбеди квалитет,се вклопуваат и по продажбата.Mayooni Момчиња Девојчиња Ghostbusters Pullover со Аспиратор Секојдневен Дуксери и Долги Панталони Set-Графички Маскирани Суичери.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди