.

.

New
Milageto 10-парче Корекција Налепница Сет за Ingrown Ноктите Ноктите

Milageto 10-парче Корекција Налепница Сет за Ingrown Ноктите Ноктите

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Погоден за педикир грижа ingrown ноктите корекција употреба. 10 Pcs 3,5 мм Ingrown Ноктот Зацврстување Клип Криви се Подготвуваат за Полнење.Материјал : еластична пластична влакна; Боја : транспарентна; Количина : 10pcs Пломба корекција печ.Заедно употреба со лепак (Не се Вклучени), лесен за употреба и ефикасни.Големина : прибл. 70x50x15 mm/2.76x1.97x0.59 инчи.Опис : - 10 Pcs 3,5 мм Ingrown Ноктот Зацврстување Клип Криви се Подготвуваат за Полнење - Погоден за педикир грижа ingrown ноктите корекција употреба. - Заедно употреба со лепак (Не се Вклучени), лесен за употреба и ефикасни. - Материјал : еластична пластична влакна; Боја : транспарентна; Количина : 10pcs Пломба корекција patch - Size : прибл. 70x50x15 mm/2.76x1.97x0.59 inches Package Вклучува : 10 x ingrown ноктот корекција лента.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди