.

.

New
Astibym DC Напон Конвертор на Напон Трансформатор Стабилни Перформанси Напон Конвертор 36 72V да 12V за Многу Сензор Апликации

Astibym DC Напон Конвертор на Напон Трансформатор Стабилни Перформанси Напон Конвертор 36 72V да 12V за Многу

DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет.Главно се користи во индустриска контрола и многу сензор апликации.Мали тело и стабилни перформанси.Постои 36 72 V да 12 V DC напон конвертор за вас.Голем моќ и лесен за ракување. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Мали тело и стабилни перформанси. 3. Постои 36 72 V да 12 V DC напон конвертор за вас. 4. Голем моќ и лесен за ракување. 5. Главно се користи во индустриска контрола и многу сензор апликации .

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Input Voltage:
36 72V
Output Voltage:
12V
Output Current:
30A
Output Power:
360W
Wiring:
Red:
Input +
Black:
Input
Yellow:
12V+ output
Blue:
Output
Weight:
Approx. 480g / 16.9oz
  :
Package List:
1 * Voltage Transformer :
Неодамнешно

Слични понуди