.

.

New
Kellss Око Гром од не ' Рѓосувачки Челик Eyebolt Кревање Око Завртки Прстен Завртка Јамка Дупка Гром Ореви Хардвер за Кабел Јаже Кревање Eyebolts

Kellss Око Гром од не ' Рѓосувачки Челик Eyebolt Кревање Око Завртки Прстен Завртка Јамка Дупка Гром Ореви Хардвер

DEN 2198.40

Количина на стоки
Достапно

Совршен за многу морски и индустриски апликации.Широко се користи во различни инженеринг подигање на машини, металуршки и рударска опрема, порт железнички ракување, електрична опрема,итн.Отпорност на корозија,Издржлив и лесен,Полиран финиш.Совршен прилог за да практично било уметности & занаети проект.Во согласност со меѓународниот стандард за најдобра гаранција за квалитет.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Со одличен квалитет, прифатлива цена и добра услуга по продажбата, производ серија се заврши, вклучувајќи ги и сите видови на оков за мебел, изградба хардвер, итн.Брендот е многу популарна дома и во странство.Ние цврсто веруваме дека во начело на угледот прво, квалитетот на прво место.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.Совршен за многу морски и индустриски апликации.Широко се користи во различни инженеринг подигање на машини, металуршки и рударска опрема, порт железнички ракување, електрична опрема,итн.Отпорност на корозија,Издржлив и лесен,Полиран финиш.Боја : Silver Material : Морски Одделение 316 од не ' Рѓосувачки Steel Dimensions : M10*30 : прибл.10мм/0.39 во x 30мм/1.18 во(Dx I)Ако имате било какви прашања во врска со мебел нозе, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние услуга тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ќе има една мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди