.

.

New
КОДАК Насмевка Класичен Дигитален Инстант Камера за 3,5 x 4.25 Цинк Фото Хартија - Bluetooth, 16MP Слики (Зелен)

КОДАК Насмевка Класичен Дигитален Инстант Камера за 3,5 x 4.25 Цинк Фото Хартија - Bluetooth, 16MP Слики (Зелен)

DEN 2820.96

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .РЕТРО НАЧИН ДА го ФАТИ МОМЕНТИ : Кодак Насмевка Класичен комбинира старата школа дизајн со напредни модерната технологија.ГОЛЕМИ И ЖИВОПИСНИ СЛИКИ : Ова камерата произведува најголем фотографии во КОДАК инстант печати колекција.Можете да печатите 16 мегапиксели 3.51" x 4.25" фотографии.Се ОДЛИКУВА СО КАРАКТЕРИСТИКИ : Bluetooth конективност се поврзува со i OS и Android уреди.Со оптички пронаоѓачот на изглед, 10 секунди тајмер за автоматско strobe флеш.ПРЕЗЕМЕТЕ и СПАСИ : КОДАК НАСМЕВКА зачувувате сликите кои вие не сакате да ја печатите веднаш.Со слот за Micro SD картичка можете да преземете и да зачувате сликите на вашиот компјутер.Совршен за патување : никогаш не пропуштајте моментот насекаде.Оваа мала камера е лесен, издржливи и одлична за сите ваши авантури, патувања и истражувања.Однесете на вашето следно патување и да ги зачувате спомените.Вклучува Микро USB адаптер за полнење.КОДАК НАСМЕВКА Класична Камера Печатач е високо-квалитетни инстант камера која ви помага да се создаде спомени кои траат.Имаме дадено на модерната инстант камера со носталгични пресврт, со комбинирање на гроздобер инспирирани од телото со вграден ЦИНК печатач и pop-up пронаоѓачот на изглед.Не чека : снимате и да ги испечатите вашите слики од еден уред во помалку од една минута.Тоа е преполна со напредни карактеристики кои го прават преземање и печатење убави фотографии напор.Употреба на КОДАК КЛАСИЧЕН Апликација за да фотографирате од далечина без рачно со притискање на копчето на блендата, додадете зголемени реалност и други ефекти, синхронизација на фотографиите и да ги споделите со вашите пријатели и семејството на социјалните медиуми.КАМЕРАТА го ВКЛУЧУВА Микро USB Полнење Adapter Starter Пакет на ЦИНК Фото Paper Quick Start Водич КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Оптички Viewfinder Bluetooth Connectivity Free Уредување Suite App Compatible со i OS или Android Devices Fixed Focus Rechargeable Battery Micro SD Картичка Slot Automatic Strobe Flash10-Вториот Timer Augmented Реалноста effects Remote Фати од App3.51 x 4.25 Prints16 ПРАТЕНИК Images35 Отпечатоци На плаќање Достапни Бои : Црна, Бела/Сина, Бела/Зелена и Бело/Црвено.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди