.

.

New
Гроздобер Дрво Богатство Градите, Гроздобер Куфер Преносни Композитни Дрво Моделот На Мапата Дизајн Гроздобер Складирање Градите

Гроздобер Дрво Богатство Градите, Гроздобер Куфер Преносни Композитни Дрво Моделот На Мапата Дизајн Гроздобер

DEN 1228.56

Количина на стоки
Достапно

Композитни дрвен материјал, висок степен на текстура, ретро носталгични производство стил, кршење на старомодните изглед на традиционалните багаж, и повеќе стануваат најатрактивни.Индивидуалните заклучување тока не бараат клучот.Тоа може да биде отворена од страна нервира тоа за двете страни.Работата е едноставен и лесен.Целокупната појавување на ретро бакар имитира процесот покажува ретро вкус.Силен рачка, се чувствува текстура, без гребло, силна носивоста, нема потреба да се грижите за кршење, цврсти и издржливи.Големи внатрешни капацитети, може да се одржи голем број на предмети, е добар помошник за вашите патувања и бизнис патувања.Таа донесува ретро изработка, која има силна функционалност, добра естетика, а мапата е обоен, иновативен и уникатен.Спецификација : Предмет Тип : Гроздобер Куфер Материјал : Композитни Дрво Производ Големина : Прибл.37.5x23x13.5cm/14.8x9.1x5.3во Тежина : Околу.1246g/2.7 lb Карактеристики : Ретро Погоден Опсег : Дома Складирање, Декорација, Снимање Реквизити, Прозорец на Екранот, итн.Пакет Листа : 1 x Кутија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди