.

.

New
Seki Работ Haircutting Стил Жилет Чешел СВ 702

Seki Работ Haircutting Стил Жилет Чешел СВ 702

DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

Носот влакната се фатени во внатрешноста на телото на машина и пластичен сад е лесно да се празни и чисти.Еден Поинаков Вид На Губење На Машина; Единствени Двојно Работ Жилет Сечилото Чешел Е Оптимално Дизајниран За Флексибилност За Мешање И Texturizing; Со Прилагодливи Dial Контрола За Сечење Или Texturizing Коса; Е Прилагодлива Рачка И Чувано Чешел Ножот.Овој уникатен двојно работ жилет сечилото чешел е оптимално дизајниран за флексибилност за вашиот меша и texturizing потреби.Ротира 360-степен да се намали и да го фати nostril коса без влечење или tugging.Со прилагодливи dial контрола за сечење или texturizing коса, прилагодлива рачка за десно или лево раце употреба, и чувано чешел сечилото наменета за безбедност, овој жилет коса, трим чешел е за разлика од било кој друг.Чувајте ги вашите nostril влакната во проверете со овој nostril коса машина.Ниту електронски ниту пак да се работи на батерии, трим досаден носот коса како никогаш порано.Стари Со Векови Изработка; Од Креаторите На Самурајски Меч Во Планините На Seki Јапонија; Зелена Ѕвона Seki Работ Серија Е Комбинација На Стари Со Векови Изработка; Со Модерна Технологија За Да Создаде Светови Најдобрите Чешлање И Стил Tools.Дршката може да се прилагоди за десната или левата рака се користи од страна на депресивна менувачот на долниот дел од дршката и swiveling врвот на чешел додека не се заклучи на своето место.Центарот dial се прилагодува на жилет сечилото да се намали повеќе или помалку коса во зависност од прилагодувањето можете да изберете.за да го користите и чиста!.Повеќенаменски Жените И Mens Коса Тример; Се Користи Како Брада Обликувањето Алатка Или Подели Крајот Тример И Над Коса За Сечење Чешел; Texturizing И Tapering Коса Е Бриз; Коса Тример За Жените И Мажите Може Да Се Направи Сето Тоа.За фризирање, чешел косата и држете го делот од косата и да излезе со другата рака.Измијте да се задржи санитарни за употреба во иднина.Без коса ќе се остави зад себе.Двојна Предност За Безбедност На Жилет Сечилото Акција; Кој Не ' Рѓосувачки Челични Ножеви, Кои Се Лесно Заменливи Кога Досадна; Двојно Работ Акција Мешавини На Косата Да Се Ослободат Од Досадни Режа Линии; Чувано Ножеви Обезбеди Заштита За Безбедност И Сигурни Сечење.Заборавајте Други Коса За Сечење Алатки; Ние Дизајниравме Нашите Меша Четки Со Детали Што Само Може Да Се Добие Со Seki Раб; Прилагодливи Бирање Овозможува Длабочината На Сечење За Да Им Даде Максимална Контрола; Се Справи Со Не Е Лесно Да Се Прилагоди За Да Одговара На Левата Или Десната Страна На Корисниците.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди