.

.

New
Schmetz Microtex Остри Машина за Шиење Игли Пакет на 5

Schmetz Microtex Остри Машина за Шиење Игли Пакет на 5

DEN 118.80

Количина на стоки
Достапно

Висок-квалитет на машина игли.За топ - или цд-крои апликации на цврсто-ткаенини.Дали сте за шиење newbie или моќ quilter, SCHMETZ има машина за шиење игла за секој проект.SCHMETZ се користи во почетниот машини за шиење од целиот свет.Корисници се потпираат на беспрекорен квалитет на SCHMETZ да бод секојдневен DIY да прецизни ремек-дело проекти.Преку квалитет, сигурност и различни, SCHMETZ заработил лојални меѓународни следново.SCHMETZ е вашиот игла на избор.SCHMETZ home машина за шиење игли се идеални за quilting, шиење, дома декорирање проекти, везови и изработка на проекти.Со SCHMETZ имате опции.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди