.

.

New
Носната Aspirator за Бебе Misiki Бебе Носот Почисто со 3 Прилагодливи Вшмукување Нивоа и 4 Силикони Совети, Електрични Бебе Носната Aspirator со Топла Светлина за Новороденчиња

Носната Aspirator за Бебе Misiki Бебе Носот Почисто со 3 Прилагодливи Вшмукување Нивоа и 4 Силикони Совети,

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Ефективна вшмукување за бебе носот : Ова носната aspirator за бебето е опремен со 3 прилагодливи вшмукување нивоа; Силна режим е 60 KPA, умерено е 56 KPA и мека режим е 53 KPA; Овие 3 различни вшмукување е ефикасен и доволно силни за родителите да им помогне на бебињата ги реши сите видови на snot и чисти носот. 4 Медицински-одделение силиконски вшмукување : Ова бебе носната aspirator обезбедува 4 меѓусебно силикони совети; 2 gourd во облик на силиконски совети се погодни за новородените бебиња; Уште 2 инка во облик одговара за бебиња во текот на една година возраст; Овие 4 заменливи силикони совети може да бидат флексибилно избрани според бебешка возраст и потреби.Безбеден дизајн и хигиенски материјал : Направи на безбеден и хигиенски материјал, нашето бебе носот почиста согласува меѓународниот стандард вшмукување спектар 20-60 KPA и поминува ФДУ како и со CE/ROHS сертификација; Ова електрична бебе aspirator е безопасен за бебешка кожа; На 90 степен свиткување дизајн може да се спречи случајно допирање и повреди.LED топла светлина и лесен за употреба : Дизајн со LED топла светлина, нашиот електрични носот почиста за бебето е лесен за употреба и да ви помогне да проверите бебе нос внимателно ноќе; Тој нема да ја иритираат бебето очи и кожа; Ниско ниво на бучава функција е прифатлив за бебиња и тоа нуди бебе тивко и удобно спиење.Голем капацитет и лесно да се чисти : Со вграден голем литиум батерија, ова електрична носната aspirator може да се користи за 1.5 часа по целосно полнење; полнење преку USB порт помага користите во секое време без разлика дали дома или одат надвор; Ова носот почиста е IPX6 водоотпорен; Вшмукување компоненти, како и резервоар се мие и се отстранува.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди