.

.

New
Батеријата на Задниот Поклопец за Samsung Галакси A30s

Батеријата на Задниот Поклопец за Samsung Галакси A30s

DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

Едноставно, удобно и лесно да се носат.Целосно заштита на вашата опрема од нормално гребнатини, нечистотија и триење.Нови трајни шевовите се повеќе издржливи.По-продажбата на услугата е многу добра.Ве молиме обрнете внимание на модел на телефон пред да го купат.Батеријата на Задниот Поклопец за Samsung Галакси A30s. 1. Задниот поклопец замена за Samsung Галакси A30s 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Целосно се вклопуваат и да работат 5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди