.

.

New
UGREEN Слушалки Продолжување Кабел 3,5 мм Машки да се Женски 4 Пол Стерео Аудио Кабел со Микрофон Злато Позлатен Џек Најлон Плетенка Компатибилен со iPhone, iPad паметни теле

UGREEN Слушалки Продолжување Кабел 3,5 мм Машки да се Женски 4 Пол Стерео Аудио Кабел со Микрофон Злато Позлатен

DEN 177.36

Количина на стоки
Достапно

Плус, го заштитува 3,5 мм машки да се женски аудио кабел на вашиот уреди од оштетување од приклучување и unplugging, заштеда на многу трошоци за да се поправи на аудио приклучок.5 mm до 3,5 mm приклучок за слушалки продолжување кабелот е направен од високо-квалитетни материјали, како што се мека памучна најлон плетенка јакна, корозија-отпорни злато позлатен конектори, полиран алуминиум легура капак и емајлирани бакар кабелот.5 мм помошен порта.На плетенка надворешниот од 3,5 мм extender е доста стабилна и флексибилна, што кабли метежот слободни и вечен. Компатибилен со Huawei P20 Лајт / P Smart / P10 / P10 Лајт / P10 Плус / P9 / P9 Лајт / P8 / P8 Лајт / Mate 10 Pro / Чест 10 / Чест 9.Метежот-слободни и издржливи.Аудио 3,5 мм продолжување кабел ви овозможува да уживате во музиката на high-end аудио излез систем и да бидат послободни додека играте PS4 игри. 3,5 mm приклучок за Слушалки Проширување Стерео Кабел x 1.5 милиметарски џек за да ја саканата локација за аудио и микрофон функција.Премиум Квалитет на Звукот & Hi-Fi Звук : Одлична за гласовен разговор во игра, видео разговор, во живо, слушање музика и пеење.Високи Перформанси Кабел : случајот на овој приклучок за слушалки продолжување кабел е изработен од премиум метал материјал, издржлив и елегантни.Компатибилен со Таблети, лаптопи, Walkman MP3, MP4 плеер, DVD, Smart TV, Discman, приклучок за слушалки,безжична слушалка, bluetooth слушалки, Hi-Fi стерео звук системи, автомобил стерео систем, радио за во кола, преносни bluetooth звучници и безжичен аудио корисници и сите други аудио-играње уреди со 3. Компатибилен со Sony Xperia XZ / Xperia XA1 / Xperia XA2 / Xperia L1.Мек и флексибилен најлон плетенка го прави аудио доведе лесно да се биде свиткан и чуваат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди