.

.

New
BestVida 12 Покачена Куче Чинии, Покрена Куче Сад Стојат, Двојно Сад Стојат, Пет Фидер Доаѓа со Четири Нерѓосувачки Челик Чинии

BestVida 12 Покачена Куче Чинии, Покрена Куче Сад Стојат, Двојно Сад Стојат, Пет Фидер Доаѓа со Четири Нерѓосувачки

DEN 1918.80

Количина на стоки
Достапно

Направени од ковано железо и челик, ова покачена хранење станица промовира здрава исхрана, држење и благосостојба на вашите миленици.Убава metalwork носи стил и функционалност на секоја соба во вашиот дом.Заштитна црна прав обложени метална конструкција е отпорен на корозија и warping од влага.Голем Штанд : 12" високи, идеален за средни и големи домашни миленици.Вклучувајќи 4 висок квалитет, рѓа-отпорни нерѓосувачки челик чаши.Вода Сад : 80 течност унци на сад; Храната Сад : 58 течност унци на сад.ГОЛЕМО СРЦЕ И УШТЕ ПОГОЛЕМА ЉУБОВ НА КУЧИЊА И МАЧКИ! - Best Vida Покрена Куче Чинии се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или едноставно да го вратите без мака.Голем Штанд : 12" Високи.Медиум Стои : 7" Високи.Голем Сад Постави : 2 x 80oz, 2 x 58oz.Среден Сад во Собата : 2 x 50oz, 2 x 28oz.На Best Vida нерѓосувачки челик куче сад нуди прекрасен нула и ' рѓа отпорни дизајн за долготрајни добар изглед и супериорни перформанси.Најдобро од сè, тоа чисти до брзо и лесно во машина за миење садови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди