.

.

New
Scosche TA2120B Компатибилен со 2015-Up Тојота Сиена ISO Двојно DIN w/ Џеб Цртичка Комплет Црна

Scosche TA2120B Компатибилен со 2015-Up Тојота Сиена ISO Двојно DIN w/ Џеб Цртичка Комплет Црна

DEN 1672.80

Количина на стоки
Достапно

Овозможува нови резервни стерео да може да биде инсталирана во фабриката локација.Се вклопува Двојно DIN стерео со максимална големина на екранот/faceplate отворање на е 3 13/16" x 6 13/16" (96.8 mm x 173mm).Прецизност наменета за gapless се вклопуваат помеѓу контролната и Цртичка за Полнење.Боја и Текстура натпревари фабриката цртичка.Лесно да се инсталира.Нема специјални алатки се потребни.Вклучува чекор-по-чекор инструкции.Поддржани од страна на Scosche е Доживотна Гаранција и животниот Век Техничка Поддршка.За над 40 години, Scosche е производство на висок квалитет, прифатлива Автомобил Стерео Цртичка Цртичка Колекции, Возило Жици Harnesses, Адаптери, Интерфејси, Засилувач Жици Цртичка Колекции, Кабли и други 12 V монтажа додатоци.Ние знаеме како се чувствувате во врска со вашето возило, па ние не ќе дизајн, инженер или доставување на еден производ кој не одговара на нашите исклучително високи стандарди.Кога ќе купите Scosche инсталација додаток, ние ќе се опфатени.Ние нудиме Живот Техничка поддршка, што значи дека нашите познавања техника тимот е на располагање да одговориме на било кој производ прашања може да имате толку долго како свој производ.Ние сме толку сигурни во нашата квалитетот на производот што ние се врати сите Scosche 12 V монтажа додатоци со Ограничен Доживотна Гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди