.

.

New
8 Парчиња парична Казна Заби Чешел Стаорец Опашката на Коса и Чешел Карбонски Влакна Надразнување Разделба Стил, Чешли и Јаглерод парична Казна Сечење Чешел Влакна

8 Парчиња парична Казна Заби Чешел Стаорец Опашката на Коса и Чешел Карбонски Влакна Надразнување Разделба Стил,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Разни чешли сет : пакетот вклучува 8 парчиња на косата чешли во 4 различни стилови и големини, секој стил има 2 парчиња, еден во розова и уште една во црно, можете да изберете соодветна еден според вашите вистински потреби, практична комбинација на чешли се лесно за вас да се создаде вашиот фризури.Издржливи и здрав : нашата чешли сет на стаорец опашка чешел и јаглерод парична казна сечење чешли се направени од мешавина на карбонски влакна и пластични материјали, направи чешел посилни, тие се издржливи и здрав, не е лесно да се пробие или исчезнат, може да послужи за долго време се користи; На pintail од карбонски влакна надразнување чешли се направени од мазна нерѓосувачки челик, мазна површина ќе не влече или оштетување на косата.Практична стаорец опашка чешел : на надразнување чешли се дизајнирани со долга и тенка нерѓосувачки челик pintail, кој е практичен за стил, разделба, назад чешла, пост стил и боење на косата, удобно да чешел и додадете сјај и сјај на сивите влакна, оставајќи коса неспокојот, соодветна големина за возрасни и деца, дршката е лесно да се одржи во ваши раце.Корисни функции на парична казна сечење чешел : овие јаглерод парична казна сечење чешли функција отпорни на топлина и анти-статички, тие имаат фино распоредени и стандард-распоредени заби дизајн и јаглерод изшкуркан се чувствуваат направени за отпорност на топлина и спречување на статични, да ви даде убаво корисничко искуство.Различни апликации обезбедени : нашата чешли поставите има повеќе функции, големини и бои за да се избере, што се применува за повеќето типови коса, како што се прав, влажно и кадрава коса, доволно флексибилен за да се задржи вашата косата мазна, погоден за салон, дома, на училиште, и така натаму, исто така, може да биде убаво подароци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди