.

.

New
Pumpinose Бебе Носната Aspirator со Рака Пумпа | Моќни & неинвазивна Носот Вшмукување за Бебе

Pumpinose Бебе Носната Aspirator со Рака Пумпа | Моќни & неинвазивна Носот Вшмукување за Бебе

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Хигиенски и Тивко Рака Пумпа Рака пумпа спаси родители од бактерии и нема да се плашиш бебе со бучавата.Suprisingly, ќе се најде на вашето бебе е повеќе соработка и се подготвени да се направи на вшмукување.Силна и Прилагодливи на Енергија На вшмукување е многу посилна од устата и повеќето електрични aspirators.Што е подобро, можете да ги контролирате ниво на енергија бесплатно со вашата рака.Удобно и Безбедно Совет - круг носот совет нема да одат во внатрешноста бебе нос и повреди бебето е деликатна nostril.Вие само треба да го стави поднесените против носот дупка за да креирате печат простор во внатрешноста на носот.Лесно да се Чисти и да се Одржуваат - Вие само треба да се мијат слуз сад по користење како воздухот влезот е дизајниран висок па слуз нема да одат во внатрешноста на цевката и пумпа.Направи-во-Tawan Квалитет - квалитет и завршна е врвен со 5 години работен век.Што е најважно, тоа не се бара за еднократна употреба филтри што го прави ефективни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди