.

.

New
ЗАГРЕАН Огледало Стакло за BMW E90 E91 E92 E93 128 135 323 328 335 М3 Возачот Страна Поглед Лево LH - НЕМА АВТО-ЗАТЕМНУВАЊЕ ОПЦИЈА

ЗАГРЕАН Огледало Стакло за BMW E90 E91 E92 E93 128 135 323 328 335 М3 Возачот Страна Поглед Лево LH - НЕМА АВТО-ЗАТЕМНУВАЊЕ

DEN 484.80

Количина на стоки
Достапно

Загреан РАМНО стакло подлежи на САД / Канада прописи за возачот страна.Поддршка плоча во прилог, клипови директно на моторни Монтирање.Огледалото НЕ е Автоматско затемнување и нема боја.Проверете електричниот конектор тип и позиција на задната страна на вашиот огледало и да се споредат да електричниот приклучок за ова огледало за да направите нарачка соодветна одговара.Се однесуваат на слики предвидено.Ова огледало е најдолгата дијагонала мерење на 6 7/8 инчи = 17.5 см (во Горниот десен до долниот лев агол на спротивниот агол мерење.Се однесуваат на слики е предвидено и да се споредат ова мерење на големината на чашата на вашето возило да бидете сигурни дека на нарачување соодветна одговара.Вистинската слика на огледалото стакло предниот и задниот дел, електрични конектори вид и позиција, како и најдолгиот дијагонала димензија е предвидено да им се помогне со нарачување соодветна одговара.Резервни огледало кое е слично на ОЕМ изглед и карактеристики.Ова огледало стакло има Дијагонала Мерка (Најдолго) : 6 7/8 инчи = 17.5 cm Истата година/направат/модел може да дојде со различни огледало форма или големини во зависност од пазарите тие објавен во, опции се инсталирани, или огледало може да се менува во текот на животот на возилото.Ве молиме споредете го вистинскиот слика и најдолго дијагонала димензија предвидени за вашето возило пред цел да бидете сигурни дека на нарачување соодветно одговара.Ние обезбедуваме истиот работен ден процесирање на нарачката, брза испорака, познавања и помош на персоналот, и 14 ден политика на враќање.Нашата цел намалување на-оф време за истиот работен ден обработка е во 13 : 30 EST.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди