.

.

New
Starrett М1 Индустриски Квалитет Сите Намена Лубрикант, 12 мл. Случајот со 12.

Starrett М1 Индустриски Квалитет Сите Намена Лубрикант, 12 мл. Случајот со 12.

DEN 535.20

Количина на стоки
Достапно

Силиконски слободни одлуки М1 одличен лубрикант.Се залага за екстремни температури, што го прави идеален година.Длабоко долу пенетрација работи брзо да се ослободи замрзнати ореви, завртки и метални делови.Ги отстранува маснотии, катран и валкано од метални делови и површини се насликани.Чисти и полирање за трајна заштита.М1 Масло се произведува микро-тенок, херметички слој, кој истовремено суши како што се штити, избегнување нечистотија, валкано, прашина и други загадувачи.кал, прашина или други нечистотии, како и другите водечки лубриканти се направи.М1 произведува микро-тенок, херметички слој, кој истовремено суши како што се штити, избегнување нечистотија, валкано, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди