.

.

New
Карлтон Лејн Школка Trinket Јадење - Керамички Прстен Носителот на Сад, Накит Јадење Trinket Послужавник - Симпатична Накит Организатор - Декоративен Послужавник за Дома D?

Карлтон Лејн Школка Trinket Јадење - Керамички Прстен Носителот на Сад, Накит Јадење Trinket Послужавник - Симпатична

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие убави накит коцки се направени од врвен квалитет stoneware материјал, кој е силен и издржлив.Оваа керамички фах ќе трае долго време во употреба.Чувајте ги вашите посебни ситните во оваа шармантна фати сите накит јадење.Trinket фах мерки 4.5 4.0 x x 1.5 прибл.И е внимателно спакуван за да се обезбеди тоа добива за вас, без било каква штета.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : Оваа згодна гроздобер бели порцелански стил прстен носителот јадење карактеристики приморскиот-инспириран школка дизајн.Тие секогаш ќе донесе насмевка на лицето секој пат кога ќе ги користите.Accessorize вашиот облекување маса или бања контра денес со оваа симпатична накит јадење.Совршен за крајбрежните инспириран дома ентериери .Совршен подарок!.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие убави накит коцки се направени од врвен квалитет stoneware материјал, кој е силен и издржлив.Оваа керамички фах ќе трае долго време во употреба.Чувајте ги вашите посебни ситните во оваа шармантна фати сите накит јадење.Trinket фах мерки 4.5 4.0 x x 1.5 прибл.И е внимателно спакуван за да се обезбеди тоа добива за вас, без било каква штета.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : Оваа згодна гроздобер бели порцелански стил прстен носителот јадење карактеристики приморскиот-инспириран школка дизајн.Тие секогаш ќе донесе насмевка на лицето секој пат кога ќе ги користите.Accessorize вашиот облекување маса или бања контра денес со оваа симпатична накит јадење.Совршен за крајбрежните инспириран дома ентериери s Ден, Ангажирање, Денот на Вљубените, Годишнина, Божиќ или било какви посебни прослави.Вашата сакана ќе несомнено се восхитувам на овој прекрасен накит послужавник и секогаш да се сеќавам на вас секој пат кога тие очите или да ја користите.КВАЛИТЕТОТ УВЕРИ : Ние се гордееме со доставување на квалитетот на производите за секој од нашите клиенти, кој е зошто ние сме обезбедување на нашите без прашања праша ветување за нашите Школка Trinket Сад каде ако не сте задоволни, ние ќе ви испратиме нова замена или му ја врати вашите скапоцени долари.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди