.

.

New
Дигитални Енергија 8 Штекер Surge Protector Моќ Лента Моќ Лента - 15 AMP, 1875 W, 125 V, 350 J Пренапонска Заштита, ETL Наведени - Рамни Приклучокот, Бела, 3 FT

Дигитални Енергија 8 Штекер Surge Protector Моќ Лента Моќ Лента - 15 AMP, 1875 W, 125 V, 350 J Пренапонска Заштита,

DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно

Дигитални Енергија 8 Штекер Surge Protector Моќ Лента со Рамен Приклучокот.Направени за внатрешна употреба околу вашиот дом, канцеларија, гаража, компјутер за напојување.Осветлени On/Off прекинувач со вграден-во коло прекинато помага во заштита против моќ overloads. 350 J моќ пренапони заштита оценка е соодветна за домаќинство употреба.Оцени : 15 AMP, 1875 W, 125 V, 350 J пренапонска заштита.Моќ и да се заштити повеќе уреди одеднаш, вклучувајќи ги и малите електроника и големи апарати.Основани 3 prong места за дополнителна безбедност.Станот Приклучокот е дизајниран за удобно се вклопуваат зад каучи, мебел и други апарати за домаќинство тела.Ги задоволува безбедносните Стандарди : ETL Наведени.Доживотна Гаранција : Дигитални Енергија е квалитетно производство електронски додатоци од 1999 година! Задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет, така не двоумете се да не контактирате со било какви прашања или проблеми.Сите ДЕ пренапони производи доаѓаат со Доживотна Гаранција и нерви слободно се враќа!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди