.

.

New
Stikka Џокер Налепница Винил Автомобил Прозорец Decal Полна Боја Графика #3

Stikka Џокер Налепница Винил Автомобил Прозорец Decal Полна Боја Графика 3

DEN 1197.60

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита.Налепница, големина : 18"x18" (45см x 45cm).Полна Боја Винил Прозорец Decal Џокер Ние ги користиме само високо-квалитетни винил филм за производство.Налепница Живот е околу 5 години.Налепница големина е околу 18"x18" (45см x 45cm).Стандардно е налепница за десната страна, но можете да нарачате налепница за левата страна.Само бидете коментар кога ќе го купите.Тоа е високиот квалитет на сликата.Материјалот е ламинат за да го заштити од надворешната средина.Значи, можете да бидете сигурни дека сликата нема да биде оштетен.Тоа ќе се вклопи во било кој автомобил, камион или SUV Ние користиме високо-технолошка опрема за производство на decals.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди