.

.

New
Генерички Плетенка Ултра HD HDMI Кабел v2.0 Висока Брзина + Ethernet HDTV 2160p 4K 3D ЗЛАТО

Генерички Плетенка Ултра HD HDMI Кабел v2.0 Висока Брзина + Ethernet HDTV 2160p 4K 3D ЗЛАТО

DEN 1696.80

Количина на стоки
Достапно

Конекции : 19pins Машки - 19pins Машки Злато.Во согласност со HDMI верзии 2.0, 1.4 и в1.3. Премиум квалитет плетенка HDMI кабли withe целосен метал капи и злато позлатен конектори.Овие кабли се v2.0 Full HD спецификација.Ова е најновата спецификација.Овие кабли се погодни за Ultra HD и 3 D.HDMI (High Definition Multimedia Interface) е спецификација која ги комбинира видео-и аудио во еден дигитален интерфејс за користење со DVD плеер дигитална телевизија (DTV) играчи, set-top кутии, и други аудио-визуелните помагала.HDMI поддржува стандардот, подобрен, или high-definition видео плус стандард за мулти-канален сараунд-звук аудио. ?Конекции : 19pins Машки - 19pins Машки Злато ?Во согласност со HDMI верзии 2.0, 1.4 и в1.3 ?Должини А.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди