.

.

New
Светат во Темница Сјајот, АЈДЕ да СМОЛА 12 Бои Прозрачна Буци Сјајот, 0.42 мл/Шише Висока Светлост Козметички Одделение Сјајот, Буци Сјај за Смола, Ноктите, Козметички,

Светат во Темница Сјајот, АЈДЕ да СМОЛА 12 Бои Прозрачна Буци Сјајот, 0.42 мл/Шише Висока Светлост Козметички

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Бои : fuchsia, топла розова, Небо сина, розова, лосос, пурпурна, виолетова, ruby, бела, портокалова, жолта, зелена.Ние обезбеди алатки-што се управува на начин.Убава Кутија.Козметички одделение прозрачна буци сјајот, безбеден за кожата, нетоксични и лесно се чистат.Ние искуство, што страдаат, ние собираме моменти што ги инспирира луѓето, овации себе нагоре.42 оз Секое Шише.АЈ СМОЛА нуди моќно и прифатлива алатка поставува и материјали, помагајќи им на луѓето да изградат својата фантазија во стварноста.Ние направивме ОВОЗМОЖУВА на СМОЛА за да им помогне на луѓето за тоа.Споредуваат со другите, со овој сет сјајот има поголем капацитет, секоја боја има 0.Донесувањето особено светлосен ефект за вашиот уникатен уметнички дела.Безбеден за Употреба : да се СМОЛА е посветена на развивање на најдобро корисничко искуство, оваа прозрачна буци сјајот е козметички одделение сјајот, безбеден за кожата, не-токсични, и лесно да се чисти. ( Со користење на Совети : По приемот на стоката, место светат во темница сјај под УВ светло за 3 минути или сончева светлина за 15-25 минути за да се Подобри прозрачна светлината). 100% Осигурување на Квалитетот : АЈДЕ да СМОЛА 12 бои светат во темница сјајот обезбедува 30 дена пари назад.Овој занает сјајот светла за 5-12 часа и висока осветленост во 1-2 часа.Козметички одделение прозрачна буци сјајот, безбеден за кожата, нетоксични и лесно се чистат.Сјај трае, висока светлост, и долг животен век.Ние сакаме да ги задржи оние моменти на начин на кој може да се чуваат и се дели убаво да се нашите најблиски.Широк апликации : совршен за смола, ноктите, козметички, кожата, занаети, лигите, tumblers, честитки, телефон случаи, и дома/фестивал декорација, итн.Им ОВОЗМОЖУВА на СМОЛА е отворена заедница за да се поврзете смола ентузијасти од целиот свет.Животот е патување.Сјај трае, висока светлост, и долг животен век. 12 Бои Светат Во Темница Сјај.Ако боја сјајот поставите сте примиле е оштетена поради транспорт, само контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди целосна наплата или со слободна размена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди