.

.

New
Саша Demarle SF 1006 Flexipan Воздух Перфорирани Печење Мат со 48 Круг на Кариес, Секој 2.25 Инчен x 0.75 Инчи Висок

Саша Demarle SF 1006 Flexipan Воздух Перфорирани Печење Мат со 48 Круг на Кариес, Секој 2.25 Инчен x 0.75 Инчи

DEN 679.20

Количина на стоки
Достапно

Големина на секоја празнина 2.25 инчен дијаметар x 0.75 инчи висок (79 милиметри дијаметар x 15 милиметри висок).Обемот на секоја празнина 2.2 унца (65 milliliters).Целокупната мат големина 26 инчи x 31.5 инчен / 800 милиметри x 600 милиметри — премногу долго за лист тавата.Мини перфорации обезбедување на оптимален пренос на топлина за совршен криза и боја во секое време.Силикони-fiberglass фузија.Саша Demarle SF 1006 Flexipan Воздух Порано наречен Silform This не-стап мат е особено развиена за леб и е идеално за голем број на мали леб форми, вклучувајќи : круг леб, мали кругови, жешка куче ролни, мека ролни, подморници, хамбургер бухти, сендвичи, ролни и повеќе.Мини перфорации на Flexipan Воздухот се обезбеди оптимално преносот на топлината за совршен криза и боја во секое време.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди