.

.

New
Преносни Менување Пелена Подлога за Бебето, Водоотпорен Пелена Менување на Мат со Smart Брише Џеб - Бебе Туш Подароци, Новороденче Essentials.

Преносни Менување Пелена Подлога за Бебето, Водоотпорен Пелена Менување на Мат со Smart Брише Џеб - Бебе Туш

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Овој пренослив менување на подлога е опремен со 3 џебови - 1 за пелени, 1 за брише, 1 за други essentials.Лесно прикачување на вашиот пелена торба или шетач, така што секогаш ќе имаат преносни менување пелена подлога на рака.SMART БРИШЕ ЏЕБ : Ова бебе менување станица дотации лесен пристап до брише со брише џеб!Едноставно место брише во џеб, брише може да се пристапи од предниот дел, без потреба да го отворите пелена спојки!Вие никогаш не ќе треба да се бараат за брише повторно!.SAFE без МИРИС и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Phthalates, Олово, Кадмиум и BPA FREE!Патување менување на подлога се направени од Водоотпорен 420 D Оксфорд Ткаенина (Површина) и PEVA материјал (Внатрешен) , на менување пелена мат може да се заштити бебето од валкани површини и може лесно да се чисти.Направи животот со бебето полесно со овој безбедно, лесен и пренослив менување на подлога.БЕЗБЕДНО И УДОБНО : Екстра сунѓерот соочи во текот на промена на пелена подлога чува вашето бебе удобно во текот на целиот промени, што значи дека ќе се чувствуваат подобро за промена на вашето бебе on-the-go, премногу.Ова патување менување на подлога е одличен начин да се задржи вашето бебе исклучување на валкани подови и површини.НАЈДОБРИ БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК ЗА НОВА РОДИТЕЛИТЕ : Лесен за чистење и направена за патување, тоа е од суштинско значење за секој очекуваат родител.Се ова бебе менување мат за вашиот пријател бебе туш или да им честитам на неа на бебе е раѓањето.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди