.

.

New
RJ Прикажува 5-Pack Сива 16 Оддел Половина Големина Накит Екранот Лента Внесува да покажат Прстени, Приврзоци, Монета, Види Делови, Накит Наоди, Gemstones

RJ Прикажува 5-Pack Сива 16 Оддел Половина Големина Накит Екранот Лента Внесува да покажат Прстени, Приврзоци,

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно

5-Pack Grey16 Слот Накит Екранот 1/2 Големина Фах Insert New.Секој вметнете има 16 Прегради.Одлично да се организираат и да ги покажат прстени, приврзоци, монети, обетки, скапоцени камења, бисери, види делови, Накит Наоди.Сива Стадото Пластични вметнете Пластовидно фах Лагер организатор и складирање или.Секој оддел мерки околу 1 5/8" x 1 3/8" (41 x 35 mm).Секој вметнете мерки околу 7 5/8" x 6 3/4" x 1/2" (195 x 170 х 13 милиметри. 5 Сив 16 Слот Накит Екранот 1/2 Големина Фах Insert New Ова е нов сет на пет 16 оддел сива flocked фах внесува Со овие инсерти сте во можност да се задржи компоненти, откритија или белегзии организиран и Лесно видливи отстрани фах од состаноци за да им се овозможи на купувачите да го видите вашиот накит од countertop Секој оддел мерки околу 1 5/8" x 1 3/8" (41 x 35 mm) Секој вметнете мерки околу 7 5/8" x 6 3/4" x 1/2" (195 x 170 cm x 13 мм) Препорачливо е ова да се користи со прикажување лента.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди