.

.

New
Colgate Обновување Заболување на Белење на Реставрација Паста за заби Кул Нане, 3.2 оз (4 Парчиња)

Colgate Обновување Заболување на Белење на Реставрација Паста за заби Кул Нане, 3.2 оз (4 Парчиња)

DEN 467.76

Количина на стоки
Достапно

Ревитализација на заболување на паста за заби менува почетокот на непцата штета од спречува крварење на непцата и воспаление да се врати на непцата назад за здравјето.Белење на заби паста за заби, кои нежно whitens забите, за да се отстрани површина дамки, па вашата насмевка е обновена и блескав повторно.Дамка отстранување паста за заби белење на спречува идните дамки.Емајлот безбедно, белење на флуор паста за заби која ги штити забите од кариес и whitens па тоа е безбедно за секојдневна употреба.Проѕирен, светлина теал гел паста за заби.Colgate Обновување Белење Реставрација паста за заби за почетокот на непцата го неутрализира плакета бактерии и помага да се јават почетокот на непцата штета.Ова значи помалку крварење на непцата и воспаление, па вашите непца здрави и да се ревитализираат!Плус, овој дневен белење на флуор паста за заби нежно whitens забите, за да се отстрани површина дамки, па вашата насмевка е обновена и блескав повторно!Нашите проѕирен, светлина теал паста за заби гел има Кул Нане вкус и freshens здив, па можете да се чувствуваат сигурни и подготвени за денот.Оваа флуор паста за заби има технологија која е поддржана со клинички истражувања.Тоа е, исто така, вегетаријанска храна, шеќер-бесплатно, глутен-бесплатно, и емајл безбеден за секојдневна употреба.Среќен четкање!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди