.

.

New
X-DREE 100pcs Челик Помине ЈП Пластични Круг Жица Клип Менгеме Бела за 16mm Кол Кабел(100pcs Челик Помине ЈП Пластични Круг Жица Клип Менгеме Бела пара 16mm Кол Кабел

X-DREE 100pcs Челик Помине ЈП Пластични Круг Жица Клип Менгеме Бела за 16mm Кол Кабел(100pcs Челик Помине ЈП

DEN 335.28

Количина на стоки
Достапно

Главната Боја : Бела, Сребро Тон; Материјали : Челик, ЈП Пластика.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Кабел Клип; Име на Производ : Кабел Клип.Тежина : 204g; Димензија : 25 x 9 x 25мм/1" x 0.35" x 1"(L*W*H).Ноктите Должина : (Прибл.)25мм/1"(Longitud де clavo : (Aprox.) 25мм / 1'.Одговара за Кабел со Дијаметар : 16mm/0.63"(Ajuste став diámetro де кабел : 16 mm / 0.63' '. 100pcs Челик Помине ЈП Пластични Круг Жица Клип Менгеме Бела за 16mm Кол Cable Steel Помине PE Пластичен Клип Менгеме Бела.Вметнување на тип, ноктите спроведен во клипови, заштеда на време.Лесна инсталација, се Стави на кабел под клип и чекан на нокти во ѕид за да се обезбеди кабел.Може да се инсталира круг кабли за на ѕид или на floorboard за да ги разгледаме и да се спречи со вкусовите на над лабава кабел.Силни и цврсти, совршен за обезбедување на жица за да ѕидови, вратата рамки и skirting одбори.Опис на Spanish100pcs Челик Помине ЈП Пластични Круг Жица Клип Менгеме Бела пара 16mm Кол Cable Color директорот : БЛАН-О, tono plateado; Материјал : acero, plástico PEContenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Кабел Клип; Nombre del producto : Кабел Clip Peso : 204g; Dimensión : 25 x 9 x 25 mm / 1' 'x 0.35' 'x 1' '(L * W * H) Longitud де clavo : (Aprox.) 25мм / 1'Ajuste став diámetro де кабел : 16 mm / 0.63' '.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди